מגוון רחב של פתרונות תחבורה

שירותי הסעות לשדה התעופה

טסים עם כל המשפחה לחו”ל? מחפשים הסעה לכולם?

שירותי הסעות לשדה התעופה מאפשרים לכם להגיע בזמן לטיסה ללא לחץ וללא צורך לחפש חניה. השירות ניתן לכם מהבית ועד לטרמינל הנדרש לכם עם אפשרות לשכור הסעה לכל בני המשפחה. אחד הרכבים הפופולריים ביותר להסעות לשדה התעופה הוא רכב עם מקום לעד 8 נוסעים, עם אפשרות לאחסן ברכב מספר גדול של פריטים ומזוודות. אם אתם רוצים להתחיל את החופשה שלכם בחו”ל ברגל ימין, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות השכרת הסעה לכל בני המשפחה עם הגעה נוחה ובשעה הנכונה לטיסה שלכם.

הסעות ל 8 אנשים לטיסות לחו”ל

אחד היתרונות הגדולים בהסעות ל 8 אנשים לצורך טיסה לחו”ל, בא לידי ביטוי בחיסכון שלכם בהשארת הרכב שלכם בבית. השארת רכב בחניון של שדה התעופה יעלה לכם לא מעט כסף ובדרך כלל מומלץ להשאיר את הרכב בבית ולהגיע לשדה התעופה עם הסעה. כאשר מדובר על הסעה ל-8 אנשים, מונית רגילה לא יכולה להספיק ולכן כדאי לפנות לחברת הסעות מקצועית אשר תספק לכם את הרכב המתאים ביותר לנסיעה שלכם ותחסוך לכם את הצורך להשאיר את הרכב הפרטי שלכם בחניון היקר של שדה התעופה.

מיניבוס הסעות מרווח ומפנק לשדה התעופה

אין כמו הסעה במיניבוס VIP לשדה התעופה. מיניבוסים VIP מגיעים עם מושבים מרווחים ונוחים במיוחד עם אפשרות הוספה בתשלום של בר משקאות קלים ובר שוקולדים לילדים. את חווית החופשה שלכם אתם יכולים להתחיל כבר במהלך הנסיעה לשדה התעופה ולהינות משירות איכותי ואישי של נהג מיומן ומנוסה אשר יסיע אתכם בזמן לטיסה שלכם ללא עיכובים מיותרים. המחיר להסעה תלוי בשעת ההסעה ובמרחק של הבית שלכם משדה התעופה, כאשר ניתן להזמין את ההסעה לטיסה שלכם בכל שעה ובכל יום כולל שעות הלילה המאוחרות.

שירותי הסעות לשדה התעופה במחיר מעולה

להזמנת שירותי הסעות לשדה התעופה לכל המשפחה ביום ובשעה הדרושים לכם, צרו קשר עם חברת לב הארץ הסעות וטיולים בע”מ ותוכלו לשריין מיניבוס כבר עכשיו לטיסה שלכם. צוות החברה ישמח להביא אתכם לטרמינל הטיסה הנכון בשעה הדרושה לכם ללא עיכובים מיותרים להתחלה מושלמת של החופשה שלכם.

gallery

נסיעה בטוחה עם חברה מבטיחה

לב הארץ - שירותי הסעות לשדה התעופה

לקבלת הצעת מחיר מהירה לווצאפ

התקשרו עכשיו 0505546355 או מלאו את הטופס

דילוג לתוכן