מגוון רחב של פתרונות תחבורה

רכבי יוקרה להשכרה ליום

מתכננים אירוע עסקי גדול? רוצים שהנוסעים שלכם יגיעו עם רכב מפנק?

שירותי השכרה של רכבים יוקרתיים מפוארים הם משתלמים במיוחד וניתן להזמין רכבי יוקרה להשכרה ליום או למספר שעות ולהנות מרכב יוקרתי ומפנק. השירות כולל רכב חדיש ומרווח בעל מזגנים חזקים ועוצמתיים, מושבים אורתופדיים מפנקים ונהגי הסעות ברמה הגבוהה ביותר אשר ילוו אתכם לכל שעות האירוע.

האם מומלץ להזמין רכבי יוקרה להשכרה ליום אחד?

במקום לשכור רכב לאירוע על פי שעות ולהסתכל על השעון כל שעה שעתיים, יש לכם אפשרות להזמין שירות רכבי יוקרה להשכרה ליום אחד ולהנות מנהג צמוד לאורך כל היום החגיגי שלכם. בדרך זו, תוכלו לדעת את המחיר על ההשכרה מראש ללא הפתעות וללא תוספות לא מתוכננות. אם אתם לא יודעים איזה רכב יתאים להשכרה לאירוע שלכם, תוכלו להתייעץ דרך הטלפון המופיע באתר ולקבל סיוע בבחירת סוג הרכב ודגם הרכב הרצוי לכם לאירוע. השכרה ליום אחד הינה מומלצת וחוסכת לכם באופן משמעותי את ההוצאה על החזקה של רכב מפואר וכאשר יש לכם גם נהג צמוד, אתם יודעים שאתם חופשיים מנהיגה לאורך כל יום האירוע שלכם.

השכרת רכבי יוקרה בישראל גרנד צ’ירוקי לימיטד

על מנת שתוכלו להנות מרכב יוקרתי לכל שעות היום, יש לכם הזדמנות להזמין שירות השכרת רכבי יוקרה בישראל מהמותג גרנד צ’ירוקי לימיטד. זהו מותג היוקרה 4X4 מספר 1 בארץ המגיע עם מושבים מפנקים, מזגן עוצמתי ומנוע חזק ואיכותי לנסיעות בשטח פתוח או בעליות תלולות. המחיר תלוי בדגם הרכב ובמספר מקומות הישיבה ברכב ותוכלו לבחור את הרכב הרצוי על פי תקציב שהגדרתם מראש. אם אתם מעוניינים בתוספות מפנקות לרכב, תוכלו לבקש כתוספת גם שתייה קרה בתוך הרכב, בר מפנק וסוגים שונים של שוקולדים ומתוקים אשר יוצבו בתוך הבר של הרכב.

מה המחיר לרכבי יוקרה להשכרה ליום?

לקבלת הצעת מחיר עדכנית ומשתלמת לרכבי יוקרה להשכרה ליום אחד, צרו קשר עם חברת לב הארץ הסעות וטיולים בע”מ ותוכלו לקבל הצעת מחיר כבר עכשיו דרך מספר הטלפון של החברה. צוות החברה ישמח להתאים לכם את סוג הרכב הרצוי לכם ולהוסיף עבורכם את כל הפינוקים השווים ביותר לחוויית נסיעה מושלמת עם נהג החברה.

gallery

נסיעה בטוחה עם חברה מבטיחה

לב הארץ - רכבי יוקרה להשכרה ליום

לקבלת הצעת מחיר מהירה לווצאפ

התקשרו עכשיו 0505546355 או מלאו את הטופס

דילוג לתוכן