מגוון רחב של פתרונות תחבורה

מיניבוס לחתונה נוח וחדש ליודעים לבחור נכון שבנינו

החתונות הכי טובות הן אלו שהאורחים הכי נהנים בהן. אז איך גורמים לאורחים להנות? דואגים להם לגן או אולם אירועים מרשים, לקייטרינג איכותי וטעים, בר משקאות מגוון ומוזיקה מקפיצה. אבל מה יעשו האורחים שבאו לחתונה עם רכבם הפרטי? הם צריכים להישאר ערניים עד לשעות הקטנות של הלילה ולכן ימעיטו בשתייה אם בכלל ולא יוציא אנרגיות ברחבת הריקודים. על מנת שכל האורחים יוכלו להנות מהחתונה עד תום, נדאג להם לדרך הגעה נוחה ובטוחה אל מקום האירוע וגם חזרה הביתה, והדרך הכי טובה ומסודרת לעשות זאת היא על ידי השכרת מיניבוס. מיניבוס הסעות יכול להסיע מספר גדול של נוסעים (עד 20 איש ברכב) הישר אל מקום האירוע ולחסוך מהם לשבור את הראש על להוציא רכב ומצוא את המיקום המדויק של האירוע.

מיניבוס לחתונה ואירועים

מיניבוס מודרני הוא בעל כסאות ישיבה נוחים במיוחד עליהם אפשר להירגע ואף לעצום עיניים לתנומה קלה בדרך לאירוע. כמו כן, תמצאו במיניבוס הסעות מערכת מיזוג איכותית לימים חמים וקרים וכן מערכת שמע חזקה לאלו שרוצים להתחיל את המסיבה מוקדם. במיניבוס לחתונה תוכלו להסיע את המשפחה או החברים ממקום מפגש מסודר וקרוב לבתיהם ואם יש צורך אף להשכיר שני רכבים או יותר אם האורחים באים ממקומות מרוחקים זה מזה. על מנת להבטיח שהכול יתנהל כמו בתוכנית, חשוב לחפש חברת הסעות שמבינה את החשיבות של האירוע ובהתאם תעזור לכם ככל הניתן על ידי הקדמה למקום האיסוף ועזרה לנוסעים מבוגרים.

הסעה לחתונה בסטייל

מיניבוס לחתונה צריך להתאים לרמת החשיבות של האירוע. אצלנו בחברת לב הארץ הסעות וטיולים בע”מ אנו מתחייבים לספק ללקוחותינו שירות מקצועי ואדיב וכן מיניבוסים חדשים, נוחים ונקיים. אנו מודעים לכך שאתם באים לחתונה לבושים במיטב בגדיכם ולכן אנו שומרים על צי הרכבים נקי ומצוחצח וכן מבקשים מהנהגים שלנו להתלבש באופן מכבד ואסתטי. מעבר להשכרת מיניבוס, נשמח להציע לכם שירות הסעות פרטי ברכבי יוקרה עבור החתן והכלה יחד עם נהג פרטי שילווה אותם ביום החשוב בחייהם. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר כאן באתר, במייל ובטלפון ולקבל הצעת מחיר משתלמת. לב הארץ הסעות וטיולים בע”מ – הסעות ברמה אחרת.

gallery

נסיעה בטוחה עם חברה מבטיחה

לב הארץ - מיניבוס לחתונה נוח וחדש ליודעים לבחור נכון שבנינו

לקבלת הצעת מחיר מהירה לווצאפ

התקשרו עכשיו 0505546355 או מלאו את הטופס

דילוג לתוכן