מגוון רחב של פתרונות תחבורה

חברת הסעות אוטובוסים / מיניבוסים

לרוב כשאנחנו מדברים על תחבורה ציבורית, אנחנו מתכוונים בעיקר לאוטובוסים הציבוריים המשתרכים להם לאיטם בכבישים העמוסים ואוספים נוסעים חסרי סבלנות. אז חשוב לנתץ את המיתוס הזה ולהבין שאוטובוס ממש לא חייב להיות רכב ציבורי. אם אתם רוצים לצאת קבוצה של 40 עד 60 איש, הפתרון הטוב ביותר עבורכם הוא אוטובוס. אך אל דאגה. אין כל קשר בין האוטובוס הציבורי לבין האוטובוס שתקבלו אצלינו בחברת הסעות לב הארץ וטיולים. באוטובוסים שלנו תיהנו מנסיעה חווייתית ומפנקת עם כל הפינוקים שאתם מכירים מהרכב הפרטי שלכם ואפילו מעבר לכך.

למה אוטובוס?

אז אמרנו שנסיעה באוטובוס עשויה להיות מאוד נוחה ומפנקת. אך למה בעצם שנעשה את זה? מה רע בכך שכל אחד מהקבוצה ייצא ברכב הפרטי שלו במקרה ולא מדובר בטיול מאורגן?
אז כאן יש להתייחס למגמה העולמית בכל מה שקשור למעבר לתחבורה הציבורית.
בהרבה מקומות בעולם החלו אנשים להבין שהרבה יותר מוצלח להשאיר את המכונית בחניה ליד הבית ולצאת לדרכים באמצעות תחבורה ציבורית. כך גם במקרה של קבוצה, שמעדיפה להתארגן יחד בכלי רכב אחד. אנחנו פוגשים את זה היום גם בחברות או ארגונים גדולים שמארגנים שירותי הסעה לעובדים אל מקום העבודה וממנו.

כל הרווחים של נסיעה באוטובוס

הנסיעה באוטובוס רווחית מכמה וכמה סיבות, העיקריים שבהם –
חיסכון בכסף, מניעת זיהום אוויר, הורדת העומס בכבישים, חיסכון בזמן.

את כל היתרונות הללו ניתן להרוויח רק אם נוסעים בתחבורה הציבורית או נסיעה של קבוצת אנשים ברכב אחד.
נסיעה שיתופית כזו עשויה להתאים לכל מטרה. החל מנסיעה למקום העבודה וכלה בנסיעות לאירועים או טיולים.
כי האוטובוס שמכיל 60 מקומות חוסך נסיעה של עשרות כלי רכב שיצאו לאותו מסלול בדיוק, יבזבזו הרבה דלק, יעמיסו את הכבישים ולבסוף כל אחד יגיע אל היעד בזמן אחר בגלל עיכובים שונים.
מעבר לכך, העלות של האוטובוס כאשר כל הנוסעים מתחלקים בתשלום, היא זולה לעיתים בעשרות ואפילו מאות שקלים.
תוסיפו על זה את הנסיעה הנוחה והסטנדרטים הגבוהים של האוטובוסים שלנו, עם צוות הנהגים המיומן והמקצועי לצד טווח המחירים הנוח ולא תקבלו שום שיקול שיתמוך בנסיעה ברכב הפרטי.

gallery

נסיעה בטוחה עם חברה מבטיחה

לב הארץ - חברת הסעות אוטובוסים / מיניבוסים

לקבלת הצעת מחיר מהירה לווצאפ

התקשרו עכשיו 0505546355 או מלאו את הטופס

דילוג לתוכן