מגוון רחב של פתרונות תחבורה

השכרת רכב חתן כלה בשירות שיוסיף עוד שמחה לאווירה

תאריך החתונה שלכם מתקרב? רוצים לשכור רכב מפואר לחתן ולכלה?

אם אתם רוצים להתפנק עם נהג צמוד לאורך כל יום החתונה שלכם, כדאי לכם להזמין שירות להשכרת רכב חתן כלה. אנחנו בחברת לב הארץ הסעות וטיולים בע”מ מציעים לכם רכב מפואר, ממוזג ויוקרתי עם נהג מקצועי שיגיע לאסוף אתכם מהבית ויסיע אתכם לכל מקום שתרצו במהלך יום החתונה שלכם. השירות שלנו ניתן לאיזורים נרחבים בארץ ובעיקר לאיזור המרכז והוא מאפשר לכם להינות מנהג מקצועי ומנוסה ומרכב נעים ונוח לאורך כל היום המרגש שלכם.

סוגי רכבים ליום הגדול

כאשר אתם באים לבחור בשירות להשכרת רכב לחתונה, חשוב שתהיה לכם את האופציה לבחור רכב יוקרתי ומפנק שינעים לכם את הנסיעה לכל יעד שלכם. אנחנו בחברת לב הארץ הסעות וטיולים בע”מ מעניקים לכם שירות VIP מדהים עם רכב מפנק הכולל מושבים נוחים ביותר ומיזוג איכותי שישמור על האיפור של הכלה לאורך כל יום החתונה. שירות השכרת רכב לחתונה דרכנו מאפשר לכם להינות מרכבים חדישים ומפוארים עם מנוע חזק מהסוגים היוקרתיים ביותר להסעות הקיימים היום.

מחיר השכרת מכונית ליום החתונה

את המחיר למכונית להשכרה לחתונה תוכלו לקבל מאיתנו דרך נציגי השירות כאן באתר חברת לב הארץ הסעות וטיולים בע”מ. התמחור שלנו תלוי במספר השעות הנדרשות לכם, סוג הרכב וטווחי הנסיעה הנדרשים. דרכנו תוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד הכוללת מחיר למספר שעות או ליום שלם עם נהג מנוסה ומקצועי. המחירים שלנו למכונית להשכרה לחתונה הם הוגנים ביותר ולוקחים בשקלול את כל הדרישות שלכם מהנהג לגבי יעדי הנסיעה ושעות הנסיעה.

הזמנת רכב מפואר לתאריך החתונה שלכם

על מנת שתוכלו לשמור את אחד מהרכבים המפוארים שלנו לשימושכם ביום החתונה, אנחנו בחברת לב הארץ הסעות וטיולים בע”מ מציעים לכם לשריין את התאריך כבר עכשיו להשכרת רכב מפואר לחתונה. ברגע שאנחנו שומרים לכם את התאריך להשכרת רכב מפואר לחתונה, אתם יכולים לדעת בוודאות שיהיה לכם נהג צמוד ורכב מפנק לכל היום המרגש והמיוחד שלכם.

השכרת רכב חתן כלה מחברת לב הארץ

להשכרת רכב חתן כלה ליום ולשעה הדרושים לכם, התקשרו אלינו עכשיו דרך הטלפון המופיע כאן בראש האתר.

gallery

נסיעה בטוחה עם חברה מבטיחה

לב הארץ - השכרת רכב חתן כלה בשירות שיוסיף עוד שמחה לאווירה

לקבלת הצעת מחיר מהירה

התקשרו עכשיו 074-766-14-15 או מלאו את הטופס

דילוג לתוכן