מגוון רחב של פתרונות תחבורה

הסעות קטנות במיניבוסים מ-5 ועד 20 מק’ ישיבה

 הסעות במרכז
הסעות קטנות במיניבוס במרכז יכולות להתאים לאירועים נקודתיים, כמו יציאה למסיבה, מפגש מאורגן של אנשים שיוצאים לחתונה/בר מצווה (וכו’), טיול קטן של כיתה, וכן הלאה.  חברות הסעות קטנות יכולות להתאים גם לטיולי עובדים, והסעות עובדים “רגילות”, והן יכולות להתייחס הן לגודל כלי הרכב והן לכמות הכללית של הנוסעים.
הסעות קטנות: קווים לדמותן הקטנטן
הסעות קטנות יכולות להיות סוג מסוים של הסעות עובדים, באם יש מספר מועט של עובדים. לדוגמה, אם יש 3-4 עובדים שמגיעים למקום העבודה כל יום, ייתכן שהסעה קטנה היא זו שממש תספיק. מנגד, באם מספר אנשים הולכים לאירוע, ויש למעשה 30 מהם – האם זה עדיין הסעה קטנה? ובכן, אם מדובר ב-3 קבוצות, שכל אחת מגיעה מנקודה אחרת בארץ, ייתכן שכן – שכן יש 3 הסעות קטנות.
הסעות קטנות או גדולות?
אלא שאם מדובר על הסעות קטנות שעושים בהן שימוש בכלי רכב גדולים, ייתכן שהגבול מתחיל להיטשטש. הרי, קל להסכים שהסעה גדולה היא זו שיש בה 1,000 אנשים ויותר. אך איפה הגבול מתהפך ומראה שלמעשה מדובר בהסעה קטנה? סביר להניח שלכל חברת נסיעות יש את ההגדרה שלה, וזה לא כל כך משנה איך נגדיר זאת מראש.
הסעות קטנות בכלי רכב מתאימים
הנקודה היא, שחברת נסיעות שיכולה לאפשר הסעות קטנות, היא זו שיש לה כלי רכב מתאימים. שזה אומר, גם נוכחות של כלי רכב איכותיים, בטיחותיים ונהדרים וגם נוכחות של כלי רכב קטנים דיו. שהרי, אם לחברה יש רק צי של אוטובוסים, בעוד שיש רק 3-4 נוסעים, ייתכן שזה יהיה בזבוז מסוים של משאבים. הן עבור הלקוח (שמשלם על הוצאת אוטובוס לטיול), והן עבור החברה (במידה והיא גובה עבור “הסעה קטנה”).

הסעות קטנות לכל איזור בארץ

אצל לב הארץ הסעות וטיולים ניתן להזמין הסעות בכל מיני גדלים, גם הסעות קטנות מיניבוסים או מידיבוסים שמתאימות גם לקבוצות קטנות והמחיר יורד בהתאם לכמות הנוסעים.
הסעה קטנה בכיוון אחד
יש לכם אפשרות להזמין הסעה רק הלוך או רק חזור כמובן שהמחיר ישתנה בהתאם.
מעוניינים בשירותי הסעה? היכנסו לקישור המצורף

gallery

נסיעה בטוחה עם חברה מבטיחה

לב הארץ - הסעות קטנות במיניבוסים מ-5 ועד 20 מק’ ישיבה

לקבלת הצעת מחיר מהירה לווצאפ

התקשרו עכשיו 0505546355 או מלאו את הטופס

דילוג לתוכן