מגוון רחב של פתרונות תחבורה

הסעות לתיירים ברכבים מפוארים ונהגים אדיבים!

הסעה לתיירים
מחפשים שירותי הסעות תיירים בישראל? ” לב הארץ הסעות וטיולים בע”מ ” מספק שירותי הסעות לתיירים לטיולים בכל ארץ ישראל, במגוון רחב של אזורים בארץ. אנו מתמחים בהסעת תיירים ומספקים שירות אדיב, מקצועי ואיכותי והכל תחת מחיר נוח והוגן לכל כיס.
מארגנים טיולים בעבור תיירים במדינה? נהדר, עם השירות שתמצאו אצלנו באתר לב הארץ הסעות וטיולים בע”מ תוכלו לפתור את בעיית ההגעה ליעדים בארץ באופן עצמאי ולהסתבך עם הדרכים בעצמכם במיוחד שאתם לא מכאן ופחות מכירים את הכבישים .. דרכנו תוכלו למצוא חברות הסעים המספקות שירותים בעבור הגעה לים המלח, הר החרמון, הכותל ועוד יעדים תיירותים מומלצים ומוכרים בעולם שבשבילם מגיעים תיירים לארצנו, דרכנו תוכלו להגיע לכל מקום בארץ, לכל אטרקציה, לכל טיול מים, טיול טבע, יקבים, אתרים, עתיקות וכל מקום אשר תחפצו בו לבקר בארץ. תרצו נסיעות עם עצירות בדרך? אין שום בעיה. תרצו נסיעות מיעד כזה לאחר? אין שום בעיה. יקרה משהו באמצע הדרך ותצטרכו שינו מסלול? עם הסדר אפשר לעשות הכל. אנחנו כאן בשבילכם תיירים יקרים שלנו, כאן בשביל לתת לכם את התחושה והכיף שאפשר לעבור בארץ ישראל היפה שלנו. חשוב לזכור… ההנאה שבדרך מתחילה כבר מהשדה.
 
 
השירות אצלנו יכול להתחיל כבר משדה התעופה ואפשר להזמין אותנו ולהתחיל את המסע איתנו בארץ כבר משדה התעופה ישירות לאחד מן היעדים בארץ, בנוסף אתם יכולים גם לקבל נהג צמוד ליום שלם שיקח אותכם לכל מקום שתרצו, אפשר גם רק הלוך חזור שיסיע אתכם ממקום למקום. אצלנו תוכלו ליצור קשר במגוון אופציות כמו באתר/ מייל/ טלפון/ ווצאפ בכל שעה לכל שאלה, הצעת מחיר או כל דבר אחר. אנו כאן בשבילכם תיירים יקרים שלנו כמובן שבנסיעה שתסגרו איתנו תקבלו רכבים חדשים, אוטובוסים, מיניבוסים, רכב פרטי, נהג אדיב ורגוע, סבלן ונוח, מקצועי והכי חשוב שדובר אנגלית על מנת שיהיה לכם נוח להתבטא ולהסביר מה שתרצו בהתאם לנסיעה. 
ניתן להזמין הסעה לתיירים בכל הגדלים!
יש הסעות אוטובוסים בגדלים של עד 55 מקומות ישיבה, יש מיניבוסים לתיירים עד 20 מקומות ישיבה
הסעה הלוך וחזור לתיירים
ניתן להזמין הסעה לתיירים צמודה עד 12 שעות ליום או למספר ימים

gallery

נסיעה בטוחה עם חברה מבטיחה

לב הארץ - הסעות לתיירים ברכבים מפוארים ונהגים אדיבים!

לקבלת הצעת מחיר מהירה

התקשרו עכשיו 074-766-14-15 או מלאו את הטופס

דילוג לתוכן