מגוון רחב של פתרונות תחבורה

הסעות לשדה התעופה בן גוריון

אנשי עסקים וטסים לעיתים קרובות? זה הזמן לנהג הסעות לשדה התעופה!

הסעות לשדה התעופה בן גוריון עם נהג צמוד, יכול לסייע לכם להתארגן טוב יותר לכל טיסה ואם יש לכם טיסות רבות בכל חודש מומלץ שיהיה לכם ספק קבוע להסעה מאורגנת בכל שעה ויום הנדרשים לכם. ההסעה מגיעה עד הבית או לבית מלון ולכל מקום בו תהיו ותאסוף אתכם לשדה התעופה בזמן המתאים לטיסה שלכם. אתם חוסכים בדרך זו את הצורך להתנייד עם מכונית פרטית ולא צריכים לשלם על החניון בשדה התעופה בתקופה שאתם לא נמצאים בארץ. אם החברה שלכם משלמת על ההסעה, תוכלי לקבל חשבונית מס בתום הנסיעה ולהציג אותה למחלקת מש”א בחברה שלכם.

הסעות לשדה התעופה ברכבי VIP

אם אתם נמצאים רוב הזמן בדרכים לצורך עבודה וקידום העסקים שלכם, יש לכם אפשרות להזמין הסעות לשדה התעופה ברכבי VIP מפוארים ומפנקים ולהינות מחוויית נסיעה בלתי נשכחת לטיסה הבאה שלכם. אם אתם מארחים מבקרים ואנשי עסקים מחו”ל, רכבי ה- VIP לשדה התעופה הם המומלצים ביותר וניתן להוסיף לכל הסעה בר משקאות קלים ובר שוקולדים מפנק וטעים במיוחד בתשלום.

רכב צמוד לשדה התעופה הלוך וחזור

היתרון ברכב צמוד להסעה לשדה התעופה, בא לידי ביטוי גם באפשרות להזמין הסעה מהשדה בעת החזרה שלכם לארץ. ניתן להזמין מראש את ההסעה ליום ולשעה בה תנחתו בישראל ללא עיכובים מיותרים ולהינות מהגעה לבית המלון או לבית שלכם בארץ במהירות ובקלות, גם אם אתם אחרי טיסה ארוכה ממדינה רחוקה במזרח הרחוק או בארצות הברית. כחלק מהשירות ניתן גם לבקש איסוף של מפתח מהבית, עזרה עם המזוודה שלכם וכל שירות נוסף בתשלום אשר הנהג יכול לספק לכם כחלק משירות ההסעות לשדה התעופה.

הסעות לשדה התעופה בן גוריון לאנשי עסקים

לקבלת הצעת מחיר להסעות לשדה התעופה בן גוריון במסלול משתלם לאנשי עסקים, צרו קשר עם חברת לב הארץ הסעות וטיולים בע”מ ותוכלו לקבל הצעת מחיר להסעה עם רכב יוקרתי וחדיש לכל הטיסות הבאות שלכם לחו”ל ולטיסות חזרה לארץ. צוות החברה כולל נהגים מנוסים ומקצועיים אשר יביאו אתכם בביטחה לשדה התעופה וחזרה בכל שעה ויום שתבחרו.

gallery

נסיעה בטוחה עם חברה מבטיחה

לב הארץ - הסעות לשדה התעופה בן גוריון

לקבלת הצעת מחיר מהירה לווצאפ

התקשרו עכשיו 0505546355 או מלאו את הטופס

דילוג לתוכן