מגוון רחב של פתרונות תחבורה

הסעות לפורום מהמרכז – הלוך וחזור בראש שקט!

הסעה לפורום מהמרכז

אצלנו בחברת ” לב הארץ הסעות וטיולים בע”מ ” ניתן לשכור מיניבוס או אוטובוס לצורך הסעה לפורום המועדון הגדול במדינה אשר ממוקם בבאר שבע (תכלס חוץ מי שגר בדרום הפורום המטורף הזה רחוק מכולם) יש לנו מאגר חברות המספקות שירות מכל מקום ברחבי המדינה הכולל גם שירות צמוד, שירות הלוך וחזור או כל שירות אחר שנוכל לעשות עבורכם. כאן באתר תוכלו להשאיר לנו פניה להצעת מחיר לפורום, אפשר להתקשר ואם יותר נוח לכם גם הודעה לווצאפ זה טוב כמובן שנשמח כמה שיותר לבוא לקראתכם במחיר טוב והגון.
משהו שחשוב לנו לומר בין אם תבחרו בנו כשירותי הסעה או לא. 

אם שותים לא נוהגים

מועדון הפורום הגדול בבאר שבע הוא אחד המקומות הכי פעילים שבני נוער וצעירים יוצאים אליו לבילוי בסופי שבוע, כל מי שנוסע לפורום חושב על איך למצוא עכשיו חבר שיסכים להישאר סאחי ויחזיר אותם הביתה בסוף הערב המשוגע הזה, ובתכלס מי ירצה לעשות את הנסיעה הזאת ולהישאר סאחי ולא להנות?! אנחנו לא באים להציע לכם לסבול עכשיו בתחבורה ציבורית ולעלות עם אנשים זרים ומלא תחנות שלא קשורות אליכם בדרך. אנו באים להציע לכם הסעה פרטית מיניבוס/אוטובוס שיקח אותכם מכל יעד מהמרכז שתרצו היישר לפורום בבאר שבע במיניבוס מפנק. יחכה לכם, יהיה סבלן, אדיב ורגוע. נהג מקצועי עם שירות מעל ומעבר, הסעות ממוזגות ,שקעי טעינה לכל נוסע,נוחות וכמובן שמחירים נוחים. 
אצלנו תוכלו להיות בטוחים שמהפורום אתם מגיעים לבית בבטחה ובהרגשה שפעלתם נכון ושמרתם על חייכם ולא הסתכנתם בנסיעה אישית למועדון שכל הכיף שם לשתות ולהנות ועשיתם נכון שבחרתם לקחת שירות הסעה ולצאת להנות בראש שקט כי אין כמו סיום של בילוי טוב בנסיעה נעימה ובטוחה לבית.
ניתן להזמין הסעה לפורום בכל הגדלים!
יש הסעות אוטובוסים בגדלים של עד 55 מקומות ישיבה, יש מיניבוסים לפורום עד 20 מקומות ישיבה
הסעה הלוך וחזור לפורום
ניתן להזמין הסעה לפורום בכיוון אחד או הלוך חזור

gallery

נסיעה בטוחה עם חברה מבטיחה

לב הארץ - הסעות לפורום מהמרכז – הלוך וחזור בראש שקט!

לקבלת הצעת מחיר מהירה לווצאפ

התקשרו עכשיו 0505546355 או מלאו את הטופס

דילוג לתוכן