מגוון רחב של פתרונות תחבורה

הסעות לים המלח דרך חברת הסעות מומלצת!

ובכן, אלו הן חדשות ישנות. יש מקום אחר, נמוך משהו, שהתגלה כמקום הנמוך בעולם, וזה בסדר, זה לא אומר שמקום אחד טוב ממשנהו, אלא שפשוט יש מקום שנמצא בגובה מסוים מתחת לפני הים. מדובר, לסקרנים מבינינו, על קרחון דנמן. כן, זהו קרחון, על כן אינו גלוי ופניו מכוסים קרח, באופן טבעי – לכן ים המלח עודו המקום הנמוך בעולם, שיש אליו גישה כיום. מהמרכז המומלץ ביותר להתארגן ולצאת!

רבים מאיתנו יודעים על ים המלח, המכונה גם ים המוות. אולי ביקרנו שם, אולי לא, אלא שאנחנו מבינים שיש אליו תנועה תיירותית מסוימת, כן, מחלקים רבים של הגלובוס.

האם גם לנו יש עניין לבקר בו? אם כן, מה התכנונים עבור זה? האם ניקח את האוטו? האם אנחנו יוצאים כקבוצה, ולכן נוציא מספר מכוניות? האם נארגן אוטובוס עבור כולנו? האם זה חלק מטיול מאורגן? או משהו ודבר מה אחר?

במידה זו, אפשר לחלוטין להרהר באפשרות, אם רוצים ומעוניינים לצאת יחד כקבוצה, אלי לחלוק אוטובוס יחדיו – לקחת שירותי הסעה לים המלח. שכן הם מאפשרים לעשות את הדרך על ידי נהג, שעל ידי רבים יכול להיקרא “חבר’מן”; בנסיעות מסוימות, לכל הפחות, אם כי אין בכך הבטחת איכות לגבי טיב האופי שלו ונעימותו, אלא תואר של כבוד לנסיעות האלו שאנחנו מרגישים בהן מאוד נדיבים במחמאות שלנו.

הסעה לים המלח

מדוע לנו לצאת לים המלח?

ובכן, אין באמת סיבה. זה לא עניין לשכנוע. יש אנשים שמרגישים קריאה, והולכים. האם זה קשור ליכולות המרפאות של ים המלח ולאתר עצמו? ובכן, ישנם מחקרים מסוימים שבדקו את העניין, ומצאו שמשהו בשילוב האקלים, החוויה הנעימה, ואף ריכוז המלחים יחד עם היסודות הכימיים שבמי-הים, קיימת אפשרות ממשית לחוות ריפוי מסוים, או רענון ברקמות, ברובד כלשהו – כך שאכן מתרחש אפקט של ריפוי.

מה זה יכול לרפא? איננו יודעים. ריפוי לא צריך להיות ממוקד, קונקרטי וניתן למדידה, אלא הוא אקט של שיפור, שיכול להתרחש ברבדים שאנחנו גם לא רואים, ובלבד שנשים לב שמשהו נעים יותר בחיינו, ו-“חלק” יותר, בדרך כלשהי או מסיבה לא ברורה. כך שאלמנט הריפוי בנוי לתוך החוויה, ויש בכך מן הנעימות למי שמשתתף בה.

לבסוף, כל שנותר זה לארוז את ציוד הים שלנו. שאגב, ים המלח מוגדר כאגם מי מלח, שאחוז מליחותו הגבוה נובע מכך שאין לו מקום להישפך אליו, ויש לו אקלים חם, וגורמים אחרים נוספים. כך שאנחנו למעשה מבקרים באגם, שיש בו מים מלוחים, ונהנים מכל רגע. כי זו חוויה נעימה, מפנקת ומחייה – וכך בחרנו, לא כן?

אם נבחר להגיע לים המלח, ובין אם לאו – הדרך שלנו תמיד מתוקה ונעימה, גם כאשר רוויה במלחים ובשמש עזה וחמה, ובכל עתות השנה.

ישנה אופציה שהנהג יבצע רק כיוון אחד בעלות של 1100 ₪ בכל שעות היום

מחיר לרכב צמוד עד 10 שעות

2000 ₪
לאחר מכן כל שעה נוספת 
170 ₪
כולל את כל הפריטים שמסרנו למעלה בדף. .

מלבד השכרת רכבי חתן כלה, חברת הארץ הסעות וטיולים בע”מ לב  מספקת בנוסף שירותי הסעות לאירועים ולכל מטרה.
במידה ועדיין לא סגרתם 
הסעה לחתונה, ניתן להיכנס גם לעמוד החתונה שלנו  בכתובת הזאת ולהתרשם.

השכרת אוטובוס לים המלח

עכשיו, זוהי לא הסיבה לבקר ולהגיע לים המלח, אלא פשוט כי חשים קריאה, שאפשר לספק אותה על ידי שירות הסעות לים המלח, שיכול לאפשר לצאת ביחידים ובקבוצות כדי להגשים את החוויה. לא כהגשמת חלום רחוק, אלא כהגשמה של תכנית, לתוך מציאות שיש בה תכנון לוגיסטי ממשי. כפי שמתאפשר על ידי ארגון ומיקוד של לוח זמנים כאשר מוציאים תכנית לפועל, וחיבור למציאות החומר, וקרקוע שלה בעשייה והגשמה. ניתן גם לקבל עזרה עבור זה כאשר מבקשים וגם מקבלים תמיכה לוגיסטית, אולי בהוצאה לפועל של שירות ההסעות לים המלח – כך שההגעה לפחות, תהיה דבר אחד פחות לשים אליו לב בתנאי התכנית, שיתייחסו לדברים אחרים, מלבד ארגון דרך ההגעה והחזרה לים המלח.

gallery

נסיעה בטוחה עם חברה מבטיחה

לב הארץ - הסעות לים המלח דרך חברת הסעות מומלצת!

לקבלת הצעת מחיר מהירה לווצאפ

התקשרו עכשיו 0505546355 או מלאו את הטופס

דילוג לתוכן