מגוון רחב של פתרונות תחבורה

הסעות לבר מצווה – מתחילים לארגן בלב הארץ!

הילד שלכם חוגג בר מצווה בקרוב? מצאתם כבר אולם אירועים? זה הזמן לקבוע הסעה למשפחה ולחברים של הילד!

הסעות לבר מצווה הן פופולריות מאוד בשנים האחרונות ואפשר לראות את ההסעות הללו נכנסות ויוצאות כמעט בכל אירוע בר מצווה באיזורים נרחבים בארץ. ההסעה לאירוע בר המצווה של הילד שלכם יכולה לשמש את החברים שלו מבית הספר ואף את בני המשפחה. רוב ההסעות לאירועי בר המצווה מיועדות לילדים מבית הספר ומהמסגרות בהן נמצא הילד אשר אינם יכולים להגיע לבד באופן עצמאי לאירוע. באמצעות ההסעה, תוכלו להגדיל את מספר האורחים המגיעים לאירוע ובעיקר להקל על הילדים את ההגעה למקום בו אתם עורכים את חגיגת בר המצווה.

הסעת ילדים לאירוע בר המצווה

הסעה לבר מצווה יכולה לכלול את כל כמות הילדים או האורחים הנדרשת לכם. אנחנו בחברת לב הארץ הסעות וטיולים בע”מ מציעים לכם הסעה לבר מצווה לילדים וגם לשאר האורחים על גבי מיניבוסים מפוארים או אוטובוסים גדולים. למעשה, יש לנו את היכולת להסיע את מספר הנוסעים הנדרש לכם ולהעניק להם חווית נסיעה בטוחה, נעימה ורגועה עם הנהגים המיומנים והמנוסים שלנו.

עלות שירות הסעה לאירוע בר מצווה

העלות של שירותי הסעה לאירועים בכלל ולאירוע בר מצווה בפרט של חברת לב הארץ הסעות וטיולים בע”מ, תלוי בסוג הרכב, כמות הנוסעים ובמספר השעות הנדרשות לזמינות הנהג שלכם. העלות שאנחנו מספקים לכם לשירותי הסעה לאירועים היא הוגנת מאוד ולוקחת בשיקול תקציב מוגדר מראש להסעה. הצוות שלנו הוא בעל ניסיון רב בניהול הסעות לאירועי בר מצווה והוא ידע לתמחר לכם את ההסעה בצורה המדוייקת ביותר אשר תשקף את כל הדרישות שלכם.

הסעות לבר מצווה עם חברת לב הארץ

שירות מקצועי ואמין להסעות לבר מצווה תוכלו לקבל מהצוות המקצועי שלנו בחברת לב הארץ הסעות וטיולים בע”מ. צוות הנהגים המנוסה שלנו יאסוף את הילדים המגיעים לחגוג את בר המצווה מנקודת איסוף ויחזיר אותם אחר כך לאותה נקודת איסוף או לנקודה אחרת על פי הבחירה שלכם. לתיאום היום ושעת ההסעה ובחירת הרכב המועדף עליכם וגם את נקודת האיסוף של הילדים, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר.

gallery

נסיעה בטוחה עם חברה מבטיחה

לב הארץ - הסעות לבר מצווה – מתחילים לארגן בלב הארץ!

לקבלת הצעת מחיר מהירה לווצאפ

התקשרו עכשיו 0505546355 או מלאו את הטופס

דילוג לתוכן