מגוון רחב של פתרונות תחבורה

תיירות פנים- חברות הפקה וצרכי הסעות!

ארץ ישראל היא קטנה יחסית אך מי שלא באמת מכיר אותה, יתקשה לאתר את נקודות החן שלה הפזורות לכל אורכה ורוחבה של הארץ. בדיוק זו הסיבה שתיירים המגיעים לבקר בארץ, חייבים להיעזר בשירות של אנשי מקצוע בתחום הזה של תיירות פנים. כי רק מי שמכיר היטב את הארץ, יידע לכוון את המטייל למקומות המיוחדים באמת.
עבור תיירים המגיעים ארצה אנחנו מציעים מענה מושלם הכולל אוטובוסים ומיניבוסים בהתאם לצרכים של הקבוצה ובהתחשב בהרכב שלה. בעזרת שירותי ההסעות שלנו, מובטחת להם הנאה רבה מהטיול בארץ.

לא רק לתיירים
שירותי ההסעות שאנחנו מציעים, מבטיחים הנאה רבה לא רק לתיירים. אנחנו מציעים שירותי הסעות לכל מטרה או לכל צורך. לדוגמא חברות הפקה עושות לא פעם אירועים שונים הכוללים יציאה של הצוות לימי גיבוש או אירועים עסקיים עבור צוות עובדים כאשר לשם כך יש גם כן צורך בהסעה למקומות שם ייערכו הכינוסים או האירועים.
ברוב המקרים התוכנית תתחיל כבר מהרגע הראשון של העלייה לאוטובוסים. אם זו ההדרכה הניתנת לתיירים ואם זו הרצאה לעובדים או למשתתפים בטיול. כך ששווה בהחלט לשכור דווקא שירות כזה של אוטובוס אחד מאורגן או מיניבוס שיכיל את כולם כאשר כך אפשר יהיה לנצל את הזמן כבר מהרגע הראשון.

לב הארץ – נסיעות בקצב שלכם
כאש אתם מחפשים שירותי הסעות ולא משנה מהי המטרה ולאיזה צורך, תמיד אתם צריכים לשים לב כי הגעתם אל חברה שיש לה ניסיון, יש לה ידע מקצועי, יש לה תודעת שירות גבוהה ויש לה גם כלי רכב בטוחים לשימוש. רק אחרי שיש לכם את כל הנתונים הללו ונראה לכם כי אכן הגעתם אל החברה הנכונה, תוכלו לסכם איתה על היום המתוכנן, על השעה המתוכננת ועל המסלול הרצוי מבחינתכם.

נסיעה טובה ובטוחה
חברת לב הארץ שמה דגש על שירותי הסעות עם כלי רכב בטוחים שעוברים בדיקות מדוקדקות על ידי קצין בטיחות על מנת לוודא כי כל נסיעה תתבצע באופן הבטוח ביותר. מעבר לכך, צוות הנהגים אף הוא נבחר בקפידה כדי להבטיח נסיעה חווייתית ונעימה עם נהג אדיב ומקצועי גם יחד.
עם חברת ההסעות לב הדרך – כל נסיעה תהיה חוויה וכל טיול הנאה צרופה.

gallery

נסיעה בטוחה עם חברה מבטיחה

לב הארץ - תיירות פנים- חברות הפקה וצרכי הסעות!

לקבלת הצעת מחיר מהירה

התקשרו עכשיו 074-766-14-15 או מלאו את הטופס

דילוג לתוכן